Contact


Pers

Accreditatie voor dit evenement gaat via Centrale Accreditatie Rallysport Nederland, www.carnl.nl

 

Bestuur Stichting Hellendoorn Rally

 

Voorzitter/Secretaris  
Berto Plomp berto@hellendoornrally.eu
     
Penningmeester  
Roy Koelen roy@hellendoornrally.eu
     
PR en Sponsoring  
Fons Wolfkamp fons@hellendoornrally.eu
     
Veiligheid en Vergunningen
 
Henk Meijerink henkmeijerink@hellendoornrally.eu
     
Lid bestuur ondersteuning veiligheid
 
Jan Dood jan@hellendoornrally.eu
 
Lid bestuur afdeling verkeer
 
Peter Abbink peter@hellendoornrally.eu

 

Organisatiecomité

 

                                Proeven  
Jan Dood jan@hellendoornrally.eu
Erwin Dunnewind erwin@hellendoornrally.eu
Peter Abbink peter@hellendoornrally.eu
   
Podium  
Annemarie Kosters podium@hellendoornrally.eu
   
Logistiek  
Robert Fokkert  
   
Wedstrijdsecretariaat  secretariaat@hellendoornrally.eu
Martijn Bins  
   
Wedstrijdleider  
Ralf Hereijgers  
Martijn Bins (Assistent wedstrijdleider)  
Maarten van de Meerakker (Assistent wedstrijdleider)  
   
Aanwonenden  
Ben Hooglugt  06-10070514
   
   
Servicepark  service@hellendoornrally.eu
Chris Rens  
   
   
Pers  pers@hellendoornrally.eu
Enno de Boer  
Marcel Cazemier
 

 


Stichting Hellendoorn Rally
Postbus 107
7440 AC Nijverdal
BTW: NL8178.00.141.B01
K.v.K.: 08158010
www.hellendoornrally.eu
info@hellendoornrally.eu

Bewaren

Verkooppunten

Deelnemers

Publieks info