Contact


Pers

Accreditatie voor dit evenement gaat via Centrale Accreditatie Rallysport Nederland, www.carnl.nl

 

Bestuur Stichting Hellendoorn Rally

Voorzitter  
Berto Plomp berto@hellendoornrally.eu
   
   
Penningmeester  
Roy Koelen roy@hellendoornrally.eu
   
   
Pr en Sponsoring  
Fons Wolfkamp fons@hellendoornrally.eu
   
   
Secretaris  
Berto Plomp berto@hellendoornrally.eu
   
   
Techniek Rally  
Kas Spoelstra kas@hellendoornrally.eu
   
 
Veiligheid en Vergunningen
 
Henk Meijerink henkmeijerink@hellendoornrally.eu

 

Organisatiecomité

Proeven  
Kas Spoelstra  
Erwin Dunnewind  
Martijn Bins  
   
Podium  
Annemarie Kosters podium@hellendoornrally.eu
   
Logistiek  
Robert Fokkert  
   
   
Wedstrijdsecretariaat  secretariaat@hellendoornrally.eu
Ingrid Bins  
Martijn Bins  
   
   
Aanwonenden  
Ben Hooglugt  06-10070514
   
   
Servicepark  
Chris Rens service@hellendoornrally.eu
   
   
Pers  pers@hellendoornrally.eu
Geert Hein van der Neut  
Marcel Cazemier
   

 

Westrijdleiding

Jan Seinen
Martijn Bins
Arie Kroeze
Daan Pont

 


Stichting Hellendoorn Rally
Postbus 107
7440 AC Nijverdal
BTW: NL8178.00.141.B01
K.v.K.: 08158010
www.hellendoornrally.eu
info@hellendoornrally.eu

Verkooppunten

Deelnemers

Publieks info